.

.

Brand New Elektroniczny Dozownik Butelka-Top DispensMate Plus 2.5-25 ml Zestaw Narzędzi Z Wyłączeniem Laboratorium odczynnika butelki

Brand New Elektroniczny Dozownik Butelka-Top DispensMate Plus 2.5-25 ml Zestaw Narzędzi Z Wyłączeniem Laboratorium odczynnika butelki

€ 137.11

Figurka produktu
w magazynie

Dispens Matebutelka-Top Dozownik
cechy
-doskonała odporność chemiczną
-w pełni sterylizacji w autoklawie pod kątem 121 stopni
-cztery zakresy butelki-top dozownik pokrywa a objętość wahają się od 0.5 ml do 50 ml
-łatwy do czyszczenia i konserwacji
-The opcjonalnie elastyczne rury absolutorium z uchwytem bezpieczeństwa pozwala na szybkie i dokładne dozowania
-wykonane z PTFE, FEP, BSG, PP
-ciśnienie pary Max. 500 mbar, lepkość max. 500mm2/s, temperatury max. 40 stopni, gęstość max. 2.2g/cm3
-Dispens Mate plus jest dostarczany z S40, GL32, GL38, GL25, GL28 wielkości adaptery                
załącznik :
Kompatybilność Chemiczną Dispens Mate oraz Butelki-top Dozownik pod kątem 20 stopni
 
urządzeń z Dragonlab-Dispens Mate plus, która ma kontakt z składa się z BSG dispensed cieczy, PTEF, FEP, i zamknięcie cap z wylot jest PP; bez kontaktu cieczy części składa się z PC i innych materiałów. należy pamiętać, że te stoły są nie tylko kierunkowe przewodnik producenta zaangażowanie. proszę uważnie przeczytać instrukcję przed użyciem, a do zrobienia eksperymenty związane koniecznie, które mogą być stosowane w celu ustalenia, czy należy stosować. dobre laboratorium praktyka będzie, aby wypłukać cieczy urządzeniem wentylacyjnym na końcu każdego dzień z destylowanej wody, aby zapobiec cieczy korozyjnych będąc w lewo w kontakcie z części do zbyt długi.
 
mamy określany ogólnie dane techniczne i informacji publicznej z powiązanych firm. w tabeli poniżej jest nie naszego autorskiego danych, dla użytkownika tylko odniesienia.
każda oferta dla 1 jednostki, zawiera : butelka Top Dozownik * 1 sztukwypełnienie tube * 1 sztukabsolutorium tube * 1 sztukmałe narzędzie instalacji * 1 sztukten produkt nie zawiera odczynnika butelki, w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o contect z nami.chemicznego BSG PTFE FEP PC PP kwasy octowy, lodowaty RNRRoctowy, 25%RR           jak korzystać Dispens Mate Plus?1. Zainstaluj pipety
w zależności od wielkości odczynnika butelki używane do cięcia odpowiednie długość ssania pipety. Ręcznie ze stałym rury ssącej z gwintem koniec usta, aby dokręcić dno butelki dystrybutora na zaworu.
2. Zainstaluj przewodu powrotnego
włóż prosto koniec krótki, jednostronny, jasne, przewodu powrotnego do gniazda na spodzie butelka dozownik obok aspiracji zawór rury.
3. Zainstaluj kolektor
zabezpieczyć dozowania wsparcie płaszcza do poziomej rury z białego tworzywa sztucznego złącze na przedniej części butelka dozownik przez zachowaniu nakrętkę na jeden koniec dozownik Należy Zauważyć, że kaseta jest dokręcone przed dokręcania nakrętki.

Datasheet

Numer modelu:
DispensMate Plus 2.5-25ml
Klasyfikacja:
Bottle Top Dispenser
Model:
DispensMate Plus 2.5-25ml
Art.No.(article number):
731100030000

Produkty powiązane